ZAGREP KONAKLAMA

HIRVATİSTAN – Zagrep:

Campeggio Camper Zagreb. Ücreti 150 kuna (Koordinat 45.78200 15.97775 ).

Zagrep Karavanpark
Zagrep Karavanpark

Wi-fi ücretsiz.

Atık su (Discharge waste water)                          0,00 EUR

Zagrep karavanpark konum
Zagrep karavanpark konum

Kimyasal Tuvalet (Discharge chemical toilet)    0,00 EUR

Su (Water)                                                                0,00 EUR

Elektrik (Electricity)                                                0,00 EUR

Şehir merkezine 2,9 km. Yakında otobüs durağı var, merkeze 166, 219, 220, 221, 229, 234 ve 268 no.lu otobüsler ile gidiliyor.

Karavanparkın etrafı çitlerle çevrilmiş, giriş ve çıkış bariyerli, plaka okuma sistemi mevcut. Wi-fi giriş noktasında çekiyor. Aracımız girişe yakın olmasına rağmen araç içinden bağlantı kuramadı. Görevli yok, ödeme makinaya ve kuna olarak yapılabiliyor. Kredi kartı ile ödeme imkanı yok. Yanınızda mutlaka kuna olmalı veya biz şehri gezmek için de şehre gidecektik, yanınızda kuna yoksa çıkışı yapamazsınız, kuna almak için şehre gitmeniz gerekecektir.

Konaklama ücretimizi ödeyeceğiz, İngilizce açıklamaları okuyoruz, talimatlar doğrultusunda dil olarak İngilizce seçiyoruz, araç plakamızı giriyoruz, kalış süremizi seçiyoruz, parayı yerleştirin seçeneği çıkıyor, iyi güzel de para nereye yerleşecek. Karavanparkta ücretsiz wifi var, Google çeviriden çeviri yapıyoruz, işin içinden çıkamıyoruz, yabancı dilimiz yetersiz, paranın yerleştirilecek yeri anlamıyor ve göremiyoruz diye düşünüyoruz. Tüm açıklamaları oğluma WhatsApp ile gönderiyorum. Uzman çevirisi geliyor, bizim yaptığımız ve anladığımız açıklamadan farklı bir şey yok. Tekrar makinayı detaylı incelemeye alıyor ve makinanın sağ en alt köşesinde, eğilerek yalnızca bir kağıt paranın girebileceği yeri görünce zafer kazanmış komutan gibi seviniyoruz. Ödememizi yapıyor, fişimizi alıyoruz. Fişimizde, saat kaçta giriş yaptığımız, ödeme ve çıkış yapmamız gereken saatlerimiz yazıyor. Girişte beklediğimiz sırada plaka okuma sistemi ile giriş bilgilerimiz sisteme alınmış.

Karavanpark sakin sayılır. Yakından Sava nehri geçiyor ve Ağustos ayı, hava sıcak, dışarıda çok yoğun sivrisinek var, dışarıda oturmak mümkün değil.

Çok güzel ve bağımsız hizmet alanı oluşturulmuş. Ünitenin bir tarafına kasetli tuvalet boşaltma yeri ve temizleme musluğu, diğer karşı tarafına hortumlu temiz su musluğu var.

Zagrep karavanpark kimyasal tuvalet boşaltma
Zagrep karavanpark kimyasal tuvalet boşaltma
Zagrep karavanpark temiz su
Zagrep karavanpark temiz su

 

Atık su yerde ızgaralı kısma boşaltılıyor. İşlemler 10 dakikadan kısa sürüyor. Çok temiz bir sistem.

Karavanparkın giriş ve çıkışı rahat, çevre yoluna yakın, şehir trafiğine girmiyorsunuz.

 

 

 

 

ali tok

Yeni bir hayat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!